Domov Novinky Samsung predstavil smartfón Galaxy Ace Style

Samsung predstavil smartfón Galaxy Ace Style

Zdielať

Galaxy ACE Style-1Samsung oznámil nový Android smartfón strednej triedy zameraný na mladšiu generáciu. Jeho názov je Galaxy Ace Style a má povedať, že prinesie zábavu, jedinečný dizajn s lepším fotoaparátom a pokročilými funkciami.

Galaxy Ace Style prichádza so 4 palcovým WVGA displejom, TFT LCD, dvojjadrovým procesorom taktovaným na 1,2 GHz, 512 MB RAM, 4 GB internou pamäťou s podporou microSD kariet. Taktiež tu je 5 MPx fotoaparát s automatickým zaostrovaním v zadnej časti, predný fotoaparát je VGA.

Z bezdrôtových štandardov je tu Bluetooth 4.0, Wi-Fi b/g/n a NFC. Smartfón napája 1500 mAh batéria, je tu operačný systém Android 4.4.2 Kitkat s nadstavbou Samsung TouchWiz UI Essence. Samsung Galaxy ACE Style bude k dispozícii na celom svete v apríli v krémovo bielej a tmavo šedej farbe.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokOnePlus One príde s iným procesorom a RAM
Nasledujúci článokČína povolila predaj Nokie Microsoftu
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno