Domov Novinky Spoločnosť Lava predstavila ďalší smartfón Iris Pro 20

Spoločnosť Lava predstavila ďalší smartfón Iris Pro 20

Zdielať

Iris-Pro-20New Delhi Lava práve predstavil svoj nový smartfón s názvom Iris Pro 20, ktorý disponuje 4,7 palcovým displejom a 7,7 mm štíhlym telom, ktorý má hmotnosť len 112 gramov. Iris Pro 20 je ďalším smartfónom spoločnosti, len nedávno totiž predstavili vlajkovú loď Iris Pro 30.

Taktiež má do značnej miery rovnaké špecifikácie a jediný rozdiel je v tom, že Iris Pro 20 má menšie rozlíšenie 4,7 palcového displeja, ktorý zvláda len qHD (960×540 pixelov). Okrem toho však má rovnako štvorjadrový procesor taktovaný na 1,2 GHz, 4 GB vnútornú pamäť, 1 GB RAM, 2000 mAh batériu a Android 4.2 Jelly Bean. Tento smartfón dokonca prichádza s rovnakou podporou dual-SIM ako jeho starší brat Iris Pro 30.

Bohužiaľ, predný fotoaparát bol znížený na VGA, zrejme aby sa znížili náklady, ale vzadu je 8 MPx fotoaparát a dual-LED blesk a mal by poskytovať do značnej miery rovnakú kvalitu. Cena Iris Pro 20 bola ohlásená zatiaľ na ​​250 dolárov.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokOppo Find 7a je k dispozícii na predobjednanie
Nasledujúci článokHP DreamColor: 4K, presné farby a slušná cena
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno