Domov Foto-video Recenzia: LG Photo Pocket

Recenzia: LG Photo Pocket

Zdielať

LG-Photo-Pocket1Čo by ste povedali na zariadenie, ktorým by ste mohli získať fotografie z mobilu do albumu? Dnes sme si pre vás pripravili zariadenie od spoločnosti LG s názvom Photo Pocket.

Ako už názov hovory ide o najmenšiu tlačiareň, ktorú môžete dať aj do vrecka. Jeho rozmery sú 72.4×120,9×42,0 mm a hmotnosť 212 g. Poďme si povedať čo nájdete na tlačiarni. Na vrchnej časti je vyznačené miesto pre NFC. Na pravej hrane nájdeme krytku pod ktorou sa nachádza USB a Micro USB pre nabíjanie batérie a tlačidlo na reset zariadenia. Ľavá hrana obsahuje len tlačidlo pre zapnutie a vypnutie tlačiarne predná hrana má priestor odkiaľ vychádzajú hotové fotografie a v zadnej stene sú dvierka kde sa vložia fotopapier ZINK.

LG Photo Pocket4

 Je to zaujímavá tlačiareň, ktorá využíva technológiu bezatramentovej tlače značky ZINK. Fotografie vytlačené z tejto tlačiarne majú rozmery 5,1×7,6 mm. Tlačiareň pracuje na princípe využitia tepla na spustenie chemickej reakcie, ktorá spôsobuje zafarbenie špeciálneho papiera ZINK. Veľké plus tejto technológie je dlhšia životnosť snímkov a odolnosť voči rozmazaniu. Tlačenie fotiek je rýchle a kvalitne.

LG Photo Pocket5

Prenos fotografii zo smartfónu do tlačiarne je pomocou Bluetooth alebo pomocou NFC. Tlačiareň podporuje ako smartfóny ako s Androidom tak aj iOS. Stačí, že si do smartfónu stiahnete aplikáciu z názvom LG Photo Pocket.  V tejto aplikácii si môžete fotku orezať a taktiež si môžete na fotografiu vytlačiť aj QR-kód, ktorý môžete načítať akoukoľvek aplikáciou na skenovanie čiarových kódov.

LG Photo Pocket10

Pomocou LG Photo Pocket môžete taktiež tlačiť napríklad aj pozvánky na oslavy, sprostredkovať online informácie o svojej obchodnej značke alebo iné informácie. V balení nájdete Tlačiareň, 3×10 ks fotopapier ZINK, nabíjačku. Na trh sa dostali tri farebne verzie a to konkrétne: Ružova, Oranžová a Strieborná. Fotopapier sa dá dokúpiť aj osobitne pokiaľ už mate tlačiareň. Tlačiareň by sme odporučili aj ako darček pre vašich známych, ktorí si takto môžu zvečniť spoločné zážitky, ktoré ste prežili a vytvoriť si tak krásny fotoalbum.

LG Photo Pocket2

Parametre a Špecifikácie:

Podpora: všetky smartfóny z Operačným systémom Android a iOS
Rozmery a hmotnosť: 72,4×120,9×42,0 mm, 212 g
Rozmery fotopapiera ZINK: 5,1×7,6 mm
Ostatné: NFC, Bluetooth, USB, MicroUSB
Batéria: L-Polomer 500 mA

Hodnotenie: 95%

Plusy:
+ Rýchla tlač
+ NFC, Bluetooth
+ Podpora Android a iOS
+ Bezfarebná tlačiareň
+ Oprava fotografii pred tlačou pomocou aplikácii v smartfóne

Mínusy:
– Cena fotopapiera ZINK (1×10 ks)

Vývoj ceny Heureka.sk:

– Tlačiareň LG Photo Pocket

Graf ceny produktu LG PD223 poskytuje server Heureka.sk

– Tlačiarenského papieru ZINK (nutný k tlačiarni)

Graf ceny produktu LG PS2203 poskytuje server Heureka.sk

Zapožičal: LG

Zdielať
Predchádzajúci článokNová správa o kyber bezpečnosti poukazuje na riziká
Nasledujúci článokViewSonic odhalil 24 palcový monitor s Tegrou 3
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno