Domov Foto-video Recenzia: LG Photo Pocket

Recenzia: LG Photo Pocket

Zdielať

LG-Photo-Pocket1Čo by ste povedali na zariadenie, ktorým by ste mohli získať fotografie z mobilu do albumu? Dnes sme si pre vás pripravili zariadenie od spoločnosti LG s názvom Photo Pocket.

Ako už názov hovory ide o najmenšiu tlačiareň, ktorú môžete dať aj do vrecka. Jeho rozmery sú 72.4×120,9×42,0 mm a hmotnosť 212 g. Poďme si povedať čo nájdete na tlačiarni. Na vrchnej časti je vyznačené miesto pre NFC. Na pravej hrane nájdeme krytku pod ktorou sa nachádza USB a Micro USB pre nabíjanie batérie a tlačidlo na reset zariadenia. Ľavá hrana obsahuje len tlačidlo pre zapnutie a vypnutie tlačiarne predná hrana má priestor odkiaľ vychádzajú hotové fotografie a v zadnej stene sú dvierka kde sa vložia fotopapier ZINK.

LG Photo Pocket4

 Je to zaujímavá tlačiareň, ktorá využíva technológiu bezatramentovej tlače značky ZINK. Fotografie vytlačené z tejto tlačiarne majú rozmery 5,1×7,6 mm. Tlačiareň pracuje na princípe využitia tepla na spustenie chemickej reakcie, ktorá spôsobuje zafarbenie špeciálneho papiera ZINK. Veľké plus tejto technológie je dlhšia životnosť snímkov a odolnosť voči rozmazaniu. Tlačenie fotiek je rýchle a kvalitne.

LG Photo Pocket5

Prenos fotografii zo smartfónu do tlačiarne je pomocou Bluetooth alebo pomocou NFC. Tlačiareň podporuje ako smartfóny ako s Androidom tak aj iOS. Stačí, že si do smartfónu stiahnete aplikáciu z názvom LG Photo Pocket.  V tejto aplikácii si môžete fotku orezať a taktiež si môžete na fotografiu vytlačiť aj QR-kód, ktorý môžete načítať akoukoľvek aplikáciou na skenovanie čiarových kódov.

LG Photo Pocket10

Pomocou LG Photo Pocket môžete taktiež tlačiť napríklad aj pozvánky na oslavy, sprostredkovať online informácie o svojej obchodnej značke alebo iné informácie. V balení nájdete Tlačiareň, 3×10 ks fotopapier ZINK, nabíjačku. Na trh sa dostali tri farebne verzie a to konkrétne: Ružova, Oranžová a Strieborná. Fotopapier sa dá dokúpiť aj osobitne pokiaľ už mate tlačiareň. Tlačiareň by sme odporučili aj ako darček pre vašich známych, ktorí si takto môžu zvečniť spoločné zážitky, ktoré ste prežili a vytvoriť si tak krásny fotoalbum.

LG Photo Pocket2

Parametre a Špecifikácie:

Podpora: všetky smartfóny z Operačným systémom Android a iOS
Rozmery a hmotnosť: 72,4×120,9×42,0 mm, 212 g
Rozmery fotopapiera ZINK: 5,1×7,6 mm
Ostatné: NFC, Bluetooth, USB, MicroUSB
Batéria: L-Polomer 500 mA

Hodnotenie: 95%

Plusy:
+ Rýchla tlač
+ NFC, Bluetooth
+ Podpora Android a iOS
+ Bezfarebná tlačiareň
+ Oprava fotografii pred tlačou pomocou aplikácii v smartfóne

Mínusy:
– Cena fotopapiera ZINK (1×10 ks)

Vývoj ceny Heureka.sk:

– Tlačiareň LG Photo Pocket

Graf ceny produktu LG PD223 poskytuje server Heureka.sk

– Tlačiarenského papieru ZINK (nutný k tlačiarni)

Graf ceny produktu LG PS2203 poskytuje server Heureka.sk

Zapožičal: LG