Domov Audio Recenzia: Genius HS-G530 Giant Hornet

Recenzia: Genius HS-G530 Giant Hornet

Zdielať

giant hornet balenia (600 x 497)Ste vášnivý hráč ktorý si potrpí na kvalitný zvuk a pohodlie? Ak ste odpovedali áno tak Genius HS-G530 sú slúchadla určené práve pre vás. Slúchadlá nás zaujali obalom a veľkosťou už pred vybalením z krabice.

Nadšenie pokračovalo aj po vybalení. Slúchadlá sú vyrobené z kvalitných plastov. Kábel ma dĺžku 2 metre, na konci je zakončený dvoma 3,5mm pozlátenými konektormi pre slúchadlá a mikrofón. Ocenili sme aj ovládanie hlasitosti. Genius HS-G530 Giant Hornet sú plne nastaviteľné a skladné takže ani pri ich veľkosti nebude problém s prenášaním alebo skladovaním. Dajú sa pomerne dosť roztiahnúť takže sadnú každému.

HS-G530 (zlozené)

Po zapojení sme ako prvé testovali zvuk mikrofónu pri hovore cez skype. Všetko prebiehalo podľa očakávaní, nič nešumelo a zvuk bol jasný a čistý. Keďže podľa slov výrobcu 50mm neodymový magnet sľubuje kvalitné podanie basov, neodolali sme a vyskúšali sme aj to ako si slúchadlá poradia s hudbou. Musíme priznať, že nás milo prekvapili. Basy boli viac než slušné, izolácia okolitého zvuku ešte lepšia a ani z výškami nemali slúchadlá problém.

HS-G530 (578 x 600)

Aký by to bol test herných slúchadiel ak by sme neotestovali aj nejaké tie hry. Počas hry sme ani raz nezaznamenali problém so zvukom a druhá strana nás stále veľmi kvalitne počula. Po zvukovej stránke je prívlastok „herné“ na mieste. Slúchadlá splnili svoj účel a priniesli nám kvalitný zvukový zážitok z hry za takmer žiadneho rušenia okolím vďaka skvelému odhlučneniu. Ale aby sme len nechválili tak musíme priznať, že Genius HS-G530 Giant Hornet nie sú žiadny drobček a tak po pár hodinách hrania sa môže stať že vás budú trošku tlačiť.

giant hornet balenie zadná strana (600 x 418)

Genius HS-G530 Giant Hornet sú veľmi podarené slúchadlá za slušnú cenu a pokiaľ hľadáte kvalitné slúchadlá tak Genius Giant Hornet je tá správna voľba.

Parametre a špecifikácie:

Výrobca: Genius
Typ slúchadiel: Klasické
Mikrofón: Áno
Typ konektoru: 2 x mini-jack 3.5mm (slúchadlá + mikrofón), pozlátený
Dĺžka kábla: 2 m
Ovládanie hlasitosti: Áno
Veľkosť prevodníkov: 50 mm
Magnet: Neodymový
Frekvenčná odozva (slúchadlá): 20-20000 Hz

Hodnotenie:  85%

Plusy
+ Basy
+ Dizajn
+ Izolácia okolitého zvuku

Mínusy
– Veľkosť

Vývoj cien podľa Heureka.sk:

Graf ceny produktu Genius HS-G530 poskytuje server Heureka.sk

Zapožičal: Genius

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno