Domov Novinky Quickoffice + Google Drive = 10 GB priestoru zdarma

Quickoffice + Google Drive = 10 GB priestoru zdarma

Zdielať

google a drivePred rokom Google odkúpil Quickoffice a dnes prináša super akciu. Ale pozor akcia má obmedzenú dobu tak šup šup.

Dnes bolo oznámené od spoločnosti Google, že uvoľnia zadarmo Quickoffice na Google Play Store. Ak si aplikáciu Quickoffice nainštalujete do 26. septembra tak dostanete 10 GB voľného priestoru zdarma na Google Drive na dva roky.

Táto aplikácia slúži na úpravu dokumentov a ponúka pokročilé funkcie a taktiež integráciu do Google Drive. Môžete upravovať rôzne dokumenty, tabuľky a prezentačné dokumenty a to všetko môžete upravovať aj na smartfónoch, ale aj na tabletoch.

Aplikácia je dostupná tak ako pre Android zariadenia tak aj pre zariadenia z iOS.

Zdroj: Howto.cnet.com

Zdielať
Predchádzajúci článokOdolné púzdra pre Samsung S4
Nasledujúci článokRecenzia: Samsung Galaxy SII Plus
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno