Domov Novinky Odolné púzdra pre Samsung S4

Odolné púzdra pre Samsung S4

Zdielať

lifeproof_sgs4-nuud-540x540Ste hrdí majitelia Samsung Galaxy S4 a po predstavení Galaxy S4 Active by ste chceli radšej vodeodolnú verziu? Teraz si môžete dopriať odolnú verziu Galaxy S4. Ako, to sa dočítate v tomto článku. 

Púzdra pre Galaxy S4 vyrába spoločnosť LifeProof a majú názvy Nuud a Fre. Rozdiel medzi týmito dvoma odolnými puzdrami je iba v tom, či majú, alebo nemajú odolné sklo. Obe púzdra spĺňajú certifikáciu IP68, čo je odolnosť voči ponoreniu do dvoch metrov na dobu jednej hodiny. Taktiež je tu prítomnosť vojenskej certifikácie 810F-516 a tento certifikát zaručuje odolnosť voči pádom z dvojmetrovej výšky. Ďalšia ochrana je špeciálne pre šošovku objektívu fotoaparátu so zárukou, že vaše fotografie zostanú nezmenené. Taktiež sú zabezpečené všetky otvory na smartfóne. Podľa výrobcu ide o “tenký ale pritom odolný profil”. Ten, kto by chcel takéto púzdro, bude k dispozícii od budúceho mesiaca za cenu 89,99 dolárov čo je v prepočte cca 66 Eur.

Podobné púzdro je aj pre Galaxy S3 a môžte si ho pozrieť v tomto videu:

Čo si myslíte o tejto cene? Je to veľa? Možno áno, ale ak si zoberiete, že Vám to môže zachrániť zariadenie je radšej lepšie minúť na predčasnú ochranu ako na neskoršiu platbu za opravu, ktorá nie je práve najlacnejšou záležitosťou.

Zdroj: AndroidCommunity.com

Zdielať
Predchádzajúci článokAko bude fungovať YouTube offline?
Nasledujúci článokQuickoffice + Google Drive = 10 GB priestoru zdarma
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno