Domov Novinky Qualcomm vyvinul SDK pre virtuálnu realitu

Qualcomm vyvinul SDK pre virtuálnu realitu

Zdielať

Virtuálna realita je odvetvie, ktoré sa v poslednej dobe veľmi rozvíja. Predovšetkým využitie zariadení s Androidom ako zobrazovač a hlavnú jednotku virtuálnej reality. Qualcomm preto vyvinul pre vývojárov špeciálne VR SDK, ktoré im umožnia užšie spätie s čipsetmi Qualcomm a docielenie vyššej optimalizácie a úspory energie.

Qualcomm_Snapdragon_01

Ponúkne celý rad nástrojov, ktoré, ako už je vyššie spomenuté, ponúknu vývojárom lepšiu optimalizáciu, ktorá bude šetriť chipsety Snapdragon a zlepší tak výdrž batérie. Pomôže vytvoriť viac interaktívnych prostredí a ponúkne viac možností, ako virtuálnu realitu efektívne tvoriť, pretože samo o sebe zjednodušuje proces optimalizácie. Snapdragon VR SDK sa medzi prvých vývojárov dostane už v druhom štvrťroku tohto roka.

Zdroj: Qualcomm, TalkAndroid

Zdielať
Predchádzajúci článokRecenzia: Google Chromecast 2
Nasledujúci článokSteelSeries Siberia 350 so 7.1 kanálovým zvukom
Jsem 18letý student střední odborné školy, konkrétně oboru informační technologie. Baví mě počítače, Android zařízení a všelijaké gadgety, jelikož umí být bezvadnými pomocníky do života. Protože je i moje práce v oboru, jsou pro mě technologie koníčkem i denním chlebem.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno