Domov Novinky Origin PC začína s predajom série EON notebookov

Origin PC začína s predajom série EON notebookov

Zdielať

Origon PC notebookOrigin PC dnes oznámila dostupnosť svojich najnovšie ocenených EON13-S, EON15-S, EON17-S a EON17-SLX vysoko výkonných notebookov s novou grafickou kartou spoločnosti NVIDIA rady GeForce GTX 800M pre hráčov, umelcov, profesionálov a nadšencov.

Vďaka prelomovej funkcii, vrátane úplne novej funkcii GeForce sa zvýši schopnosť dodať až 2× dlhšiu výdrž pri hraní na batérii a až 50% zvýšenie výkonu grafiky, ako jeho predchodca. Nová rada notebookov PC EON s grafickou kartou série GeForce GTX 800M sa navždy zmení hranie na notebooku. Tiež predstavuje podporu pre najnovšie NVIDIA Shadowplay, Gamestream a NVIDIA Shield technológie. Používatelia môžu teraz zachytiť, zdieľať a streamovať svoje najlepšie herné okamihy na cestách.

Origon PC notebook-2

Vďaka novej grafickej karte NVIDIA GeForce GTX 860M je ​​Origin PC EON13-S vysoko výkonný notebook, obsahujúci IPS displej schopný podporovať ohromujúce voliteľné rozlíšenie až do 3200×1800 pixelov a pripravuje mobilný herný zážitok. Prispôsobiť a objednať nový notebook PC EON s grafickou kartou GeForce GTX 800M je možné už dnes a k tomu získate zdarma hru TitanFall a taktiež 150 dolárov “In-Game” kredit na  Warface, Path of Exile, a Heroes of Newerth iba do vypredania zásob a iba po obmedzenú dobu.

Origon PC notebook-3

Origin PC EON s grafickou kartou série NVidia 800M:

  • Až 50% zvýšenie grafického výkonu oproti jeho predchodcovi
  • Automatický NVidia GeForce bateri Boost pre až 2× dlhšiu dobu hrania hier
  • Podpora Shadowplay NVidia pre in-game snímanie, streamovanie a zdieľanie
  • Bezdrôtové streamovanie PC hry s NVidia Gamestream a NVidia Shield

Viac o Origin PC notebookov na stránke výrobcu Originpc.com

Zdroj: TechPowerUp

Zdielať
Predchádzajúci článokFractal Design: Počítačová skiňa Node 804 microATX
Nasledujúci článokPuget Systems: Štyri nové notebooky
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno