Domov Novinky Origin PC začína s predajom série EON notebookov

Origin PC začína s predajom série EON notebookov

Zdielať

Origon PC notebookOrigin PC dnes oznámila dostupnosť svojich najnovšie ocenených EON13-S, EON15-S, EON17-S a EON17-SLX vysoko výkonných notebookov s novou grafickou kartou spoločnosti NVIDIA rady GeForce GTX 800M pre hráčov, umelcov, profesionálov a nadšencov.

Vďaka prelomovej funkcii, vrátane úplne novej funkcii GeForce sa zvýši schopnosť dodať až 2× dlhšiu výdrž pri hraní na batérii a až 50% zvýšenie výkonu grafiky, ako jeho predchodca. Nová rada notebookov PC EON s grafickou kartou série GeForce GTX 800M sa navždy zmení hranie na notebooku. Tiež predstavuje podporu pre najnovšie NVIDIA Shadowplay, Gamestream a NVIDIA Shield technológie. Používatelia môžu teraz zachytiť, zdieľať a streamovať svoje najlepšie herné okamihy na cestách.

Origon PC notebook-2

Vďaka novej grafickej karte NVIDIA GeForce GTX 860M je ​​Origin PC EON13-S vysoko výkonný notebook, obsahujúci IPS displej schopný podporovať ohromujúce voliteľné rozlíšenie až do 3200×1800 pixelov a pripravuje mobilný herný zážitok. Prispôsobiť a objednať nový notebook PC EON s grafickou kartou GeForce GTX 800M je možné už dnes a k tomu získate zdarma hru TitanFall a taktiež 150 dolárov „In-Game“ kredit na  Warface, Path of Exile, a Heroes of Newerth iba do vypredania zásob a iba po obmedzenú dobu.

Origon PC notebook-3

Origin PC EON s grafickou kartou série NVidia 800M:

  • Až 50% zvýšenie grafického výkonu oproti jeho predchodcovi
  • Automatický NVidia GeForce bateri Boost pre až 2× dlhšiu dobu hrania hier
  • Podpora Shadowplay NVidia pre in-game snímanie, streamovanie a zdieľanie
  • Bezdrôtové streamovanie PC hry s NVidia Gamestream a NVidia Shield

Viac o Origin PC notebookov na stránke výrobcu Originpc.com

Zdroj: TechPowerUp