Domov Novinky Oppo predstavuje špeciálnu edíciu R9S v červenej farbe

Oppo predstavuje špeciálnu edíciu R9S v červenej farbe

Zdielať

Oppo R9S bolo predstavené v októbri minulého roka ako nástupca staršieho R9 (F1 Plus). K dispozícii sme mali tri veľmi hodnotné farebné prevedenia a to zlaté, ružové-zlaté a čierne.

Aby sa na Oppo R9S len tak nezabudlo, výrobca ho oživil predstavením nového farebného prevedenia. Ide o špeciálnu novoročnú edíciu pod názvom „New Year Anniversary Edition“. Ak si už náhodou Oppo R9S v červenom prevedení videl, máš pravdu. Pred dvomi týždňami totiž vyšla špeciálna edícia herečky Yang Mi.

Táto novoročná edícia je so spomínanou Yang Mi edíciou úplne identická, až na absenciu loga na zadnej strane. Výbava smartfónu sa nijak nezmenila a naďalej tak disponuje 5,5“ Full HD displejom s ochranným sklom Gorilla Glass 5, procesorom Qualcomm Snapdragon 625, 4 GB pamäťou RAM, 64 GB úložiskom a zachovaný ostal aj rovnaký 16 MPx fotoaparát na zadnej a prednej strane.

Kapacita batérie dosahuje 3010 mAh a nechýba ani skener odtlačkov na prednej strane či podpora Dual SIM. Zásadnou zmenou je teda len farba zariadenia, pričom červená viac zvýrazňuje plastové predely antén. Napriek tomu, že je v červenom prevedení, všetko príslušenstvo je naďalej biele. Novoročná edícia sa dostane do predaja 11. januára s cenou okolo 390 eur.

Zdroj: Gizmochina

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno