Domov Novinky Samsung Galaxy S8 unikol, je tu prvá reálna fotografia

Samsung Galaxy S8 unikol, je tu prvá reálna fotografia

Zdielať

Niet pochýb o tom, že pripravovaná vlajková loď od juhokórejskej spoločnosti Samsung patrí medzi najočakávanejšie zariadenia tohto roka. Do tohto smartfónu sú vkladané veľké očakávania, pričom zatiaľ nie je známe, čo prinesie.

Hoci do odhadovaného dátumu predstavenia S8-ky zostávajú stále viac ako tri mesiace, už teraz svet obletelo veľké množstvo únikov a dohadov o tomto prístroji, ktoré sa nakoniec môžu, no nemusia potvrdiť. Z predošlých informácií si tak môžeme vyskladať aspoň malú časť obrovskej skladačky.

Podľa nich vieme, že by novinka mala ponúknuť omnoho tenšie rámiky vôkol celého displeja ako tomu bolo v predošlých generáciách. Taktiež sa pošuškáva o tom, že by najnovšia vlajková loď Samsungu mala prísť v dvoch veľkostných verziách, pričom obe tieto verzie budú k dispozícii iba so zahnutým displejom.

Nedávno svet obleteli správy o ikonickom hardvérovom domovskom tlačidle, ktoré sa v očakávanom prístroji nachádzať nemá. Väčšinu z týchto dohadov dnes potvrdila uniknutá fotografia, na ktorej sa má vynímať práve Samsung Galaxy S8 v luxusnej zlatej farebnej verzii. Predná strana tak doznala viacero inovácií, pričom rámiky sú oveľa, ale oveľa menšie.

Zatiaľ nie je jasné, akým spôsobom budú vyriešené tlačidlá, no v minulosti sa povrávalo o využití tých softvérových, ktoré by si mohli ukrojiť kúsok zo spodnej hrany displeja. Okrem iného sa spomína aj podpora stylusu S Pen a implementácií displeja citlivého na tlak. Zmienené informácie, ako aj vyššie uvedenú fotografiu však stále treba brať s miernou rezervou.

Zdroj: SlashGear

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno