Domov Novinky Oppo potvrdzuje Find 7 bude mať 2K displej

Oppo potvrdzuje Find 7 bude mať 2K displej

Zdielať

Oppo twitterO blížiacom sa Oppo Find 7 sa hovorí, že bude mať veľa skvelých špecifikácií medzi ktorými je 2K displej, ktorý je 5,7 palcový. Oppo však nedávno oficiálne poprel, že displej bude 7, alebo 5,7 palcový, ale teraz spoločnosť potvrdzuje rozlíšenie 2K. V prípade 2K rozlíšenia, kde existuje niekoľko verzii ide pravdepodobne o QHD rozlíšenie, teda 2560×1440 pixelov.

Ďalšie špecifikácie hovoria o čipsete Snapdragon 805 a 3 GB RAM, ktoré zvládne masívne rozlíšenie. Napriek niekoľkým úradných potvrdení od Oppo, spoločnosť ešte oznámi, kedy bude predstavený Find 7.

Oppo v minulosti unikla príležitosť začať ako prvý vyrábať 1080p smartfón a teraz sa história može opakovať, keďže Vivo sa chystá odhaliť Xplay 3S s obrazovkou 5,5 palcovým QHD displejom už dnes. Samozrejme, že nezáleží na tom, ktorá spoločnosť to oznámi ako prvá, ale ktorý z nich prinesie skutočné zariadenie na trh, a tak Oppo má ešte šancu.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokRecenzia: LG G2
Nasledujúci článokApple Mac Pro: 12 jadrový Xeon a AMD FirePro v rúrke
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno