Domov Novinky Oppo Find 7 sa objavil v benchmark teste AnTuTu

Oppo Find 7 sa objavil v benchmark teste AnTuTu

Zdielať

Oppo Find 7-2O pripravovanom zariadení spoločnosti OPPO sme zatiaľ mali veľmi málo informácii. No dnes sa objavila fotka Oppo Find 7 a taktiež bolo zistené, že nadchádzajúci 5,5 palcový smartfón príde vo dvoch verziách. Tím AnTuTu vyhrabal obe verzie vo svojej databázy. X9007 sa líši od X9077 v rozlíšení displeja.

Nižší model má displej 1080p, zatiaľ čo druhý z nich má QHD displej (2560×1600). Oba majú rovnakú uhlopriečkou 5,5 palcov, aj keď benchmark nezistil veľkosť displeja na modele s rozlíšením 1080p. Oppo Find 7 sú identické aj s operačným systémom Android 4.3 Jelly Bean a procesorom Snapdragon 800, 3 GB RAM avnútornou pamäťou  16 GB, 13 MPx hlavným fotoaparátom a 5 MPx predným fotoaparátom na videohovory.

Oppo Find 7-AnTuTu2Oppo Find 7-AnTuTu1

K dispozícii je tiež nová fotka tabletofónu v jasnej fialovej farbe, to vyzerá skoro ako Xperia s plochým a obdĺžnikovým telom. Pre pohľad na prednú stranu pridávame špionážne zábery z predných panelov.

Oppo Find 7-panel

Na týchto predných paneloch je vidieť v hornej časti, že smartfón bude mať zrejme viacero snímačov nad displejom. Oppo Find 7 bude predstavený 19. marca na akcii v Pekingu. Čo poviete na tento smartfón?

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokLG G2 mini bude zaradený do strednej triedy
Nasledujúci článokNový kráľ s titulom „najtenší smartfón“ na svete
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno