Domov Novinky Nový kráľ s titulom „najtenší smartfón“ na svete

Nový kráľ s titulom „najtenší smartfón“ na svete

Zdielať

Gionee-Elife-S5.5Čínski výrobcovia smartfónov sú v poslednej dobe na vzostupe a Gionee’s  so svojím najnovším Elif S5.5  je toho dôkazom. Ich smartfóny sú síce  ešte stále na predobjednávku, ale spoločnosť tvrdí, že to je najtenší smartfón vôbec a to len s hrúbkou 5,5 mm. Doteraz toto prvenstvo držal Vivo X3 s hrúbkou 5,75 mm.

Špecifikácie hovoria o tom, že Elif S5.5 bude mať 5 palcový displej s neznámym rozlíšením,  štvorjadrový procesor taktovaný na 1,7 GHz, 2 GB RAM, 13 MPx zadnú kameru, 5 MPx predný fotoaparát a obsahovať bude batériu s kapacitou 2300 mAh. Táto kapacita sa zdá celkom dobrá pre takýto “anorektický” smartfón. Gionee tvrdí, že na jedno nabitie batérie sa  bude môcť použivať smartfón počas celého pracovného dňa.

Tenký smartfón bude mať aj 3G a LTE verziu. 3G verzia  je už teraz na predobjednanie za slušnú cenu 370 dolárov, zatiaľ čo LTE verzia je naplánovaná až na jún. Zaujímavosťou je tvrdenie spoločnosti, že  postupne bude smartfón dostupný vo 40 krajinách po celom svete. Takže akonáhle budú tieto trhy zaplnené , môžete začať šetriť na ďalšieho kráľa s titulom “najtenší na svete”.

Zdroj: Phonearena

Zdielať
Predchádzajúci článokOppo Find 7 sa objavil v benchmark teste AnTuTu
Nasledujúci článokMicrosoft premenoval SkyDrive na OneDrive
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno