Domov Novinky LG G2 mini bude zaradený do strednej triedy

LG G2 mini bude zaradený do strednej triedy

Zdielať

LG G2 miniPodľa predchádzajúcích únikov ohľadom smartfónu G2 mini sa hovorilo, že bude debutovať na MWC 2014, ale LG Holandsko ukázalo trochu príliš a vydala podrobnosti o nadchádzajúcom smartfóne už dnes. K dispozícii budú dve verzie LG G2 mini.

Prvá verzia príde s procesorom Snapdragon 400 a druhá verzia bude s procesorom NVIDIA Tegra 4i. Obe verzie budú mať štvorjadrové procesory taktované na 1,2 GHz a 1 GB RAM. Verzia bez LTE bude tiež k dispozícii, rovnako ako variant dual SIM. Displej je už oficiálny – 4,7 palcový s rozlíšením 960×540 pixelov (nie 720p, ako sa to spočiatku hovorilo). Našťastie bude bežať na operačnom systéme Android 4.4 Kitkat hneď od výroby a samozrejme s nadstavbou LG Optimus UI, ktorý je dodávaný so softvérovou funkciou, ako je napríklad režim Host.

LG G2 mini udržuje dizajn zavedený jeho väčším bratom a má 8 MPx fotoaparát s LED bleskom. G2 mini skrýva 2440 mAh batériu, ktorú je možné vymeniť, rovnako je prítomný slot pre microSD kartu pre ďalšie rozšírenie 8 GB vnútornej pamäte. LG tvrdí, že G2 mini bude dostupný v marci ako prvý v Rusku. Blízky východ, Latinská Amerika, Ázia a Európa bude nasledovať v apríli. LG G2 mini bude k dispozícii v čiernej, bielej, červenej a šampanskej farbe.

Zdroj: GSM helpdesk