Domov Novinky Ako bude fungovať YouTube offline?

Ako bude fungovať YouTube offline?

Zdielať

youtube-logoNedávno sa na internete objavila informácia o tom, že videá na YouTube bude možné sledovať aj offline. Dnes si o tom napíšeme viac.

V novembri by mala byť zverejnená nová aplikácia YouTube na Google Play. Novú aplikáciu Google vysvetlil tak, že videá na YouTube si užívatelia budú môcť pomocou tlačidla “Add to device” (pridať do zariadenia) uložiť a po dobu 48 hodín pozrieť. Čas sa obnoví stále keď sa užívateľ pripojí k internetu. Autorovi videa sa bude počítať aj prezretie videa v offline režime a taktiež autor bude môcť túto funkciu vypnúť. Táto funkcia sa nevzťahuje na filmy a relácie, ale Google to bude spoplatňovať.  Otázne je ale, ako to bude z hudobnými videami. Google si výrazne polepšil tým, že posledná aktualizácia mobilnej aplikácie YouTube nám priniesla prehrávanie videa  a zároveň sa pritom dá hľadať ďalšie video.

Tak čo si myslite o ďalšej novinke z dielne Google?

Zdroj: Engadget.com

Zdielať
Predchádzajúci článokSamsung vyhlasuje Samsung Smart App Challenge 2013
Nasledujúci článokOdolné púzdra pre Samsung S4
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno