Domov Novinky Objavila sa neohlásená červená verzia Sony Xperia Z1

Objavila sa neohlásená červená verzia Sony Xperia Z1

Zdielať

Sony Xperia Z1 cervenyNeohlásená červená verzia smartfónu Sony Xperia Z1 sa objavila na internete. Zatiaľ je Sony Xperia Z1 k dispozícii v čiernej, bielej a fialovej farbe. Červená verzia Sony Z1 nebola jediná vec čo sa objavilo tentokrát zaujal aj aktualizovaným systémom Android 4.4.2 KitKat.

Sony taktiež potvrdilo, že všetky modely Z, konkrétne: Xperia Z, Xperia Z1, Xperia ZL, Xperia Z Ultra a Xperia Tablet Z a Xperia ZR dostanú aktualizáciu, o ktorej sme písali v tomto článku. Článok o aktualizácii pre zariadenie Xperia ZR nájdete TU. Zatiaľ však nie je jasné, kedy presne by update mohli tieto zariadenia obdržať.

Sony Xperia Z1 cerveny 2

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokHTC One Google Play Edition dostáva Android 4.4 KitKat
Nasledujúci článokAdaptér TP-Link rozšíri Wi-Fi i Ethernet v domácnosti
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno