Domov Novinky NZXT predstavuje svoju prvú základnú dosku pre Coffee Lake

NZXT predstavuje svoju prvú základnú dosku pre Coffee Lake

Zdielať

Spoločnosť NZXT, ktorá sa zaoberá počítačovými skrinkami, alebo vodnými chladeniami sa púšta do nového segmentu. Na veľtrhu CES 2018 v americkom Las vegas uviedli na svetlo sveta novú základnú dosku. Čo prináša?

Hoci aktuálne dominujú dve platformy – Intel a AMD, NZXT predstavila dosku práve pre Intel Z370 platformu. Základná doska má pritom veľmi jednoduchý názov – NZXT N7 Z370. Doska rozhodne zaujme už po dizajnovej stránke, keďže je prítomné RGB podsvietenie, ovládanie ventilátorov. Ide v podstate o integrovanie doterajších produktov – NZXT Hue+ (nastaviteľné RGB podsvietenie) a NZXT Grid V3+ (hub, ktorý umožňuje reguláciu a nastaviteľnosť max. devať ventilátorov v PC skrinke).

Základná doska ponúka používateľovi kvalitné osemkanálové audio s korekom RealTek 1220, podporuje NVIDIA SLI a Radeon CrossFire a tiež podporuje Intel Optane (pamäte sú podporované do frekvencie 3866 MHz). Napájanie riadi 15-fázová napájacia kaskáda, zaujímavosťou je aj prepínač BIOSov. Cena je stanovená na 329 eur, pričom výrobca deklaruje, že predstavená základná doska bude dostupná aj na našom trhu a to už v priebehu februára.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno