Domov Novinky Razer na CESe: Bezbatériová bezdrôtová myš a RGB podložka

Razer na CESe: Bezbatériová bezdrôtová myš a RGB podložka

Zdielať

Spoločnosť Razer predstavila novú technológiu bezdrôtového napájania Razer HyperFlux, ktorá umožňuje neprerušované napájanie myši s podporou HyperFlux prostredníctvom zodpovedajúcej podložky.

Na rozdiel od ostatným pokusov o vytvorenie bezdrôtového nabíjania myši je nová technológia nabíjania založená na tom, že podložka vytvára magnetické pole, ktoré účinne prevádza energiu priamo do myši, namiesto aby sa týmto spôsobom nabíjala ťažká batérie. Ide o riešenie, keď je energia odovzdávaná priamo myši bez potreby batérie. Výsledkom je ľahká bezdrôtová herná myš s hmotnosťou, ktorú bežne mávajú len drôtové modely.

Razer Mamba HyperFlux a Firefly HyperFlux sú prvými produktmi od Razeru, ktoré sú touto revolučnou technológiou vybavené. Razer tiež využíva špeciálnu technológiu adaptívne frekvencie (AFT) vyvinutú priamo spoločnosťou. Tá sa stará o stabilitu bezdrôtového signálu medzi myšou a počítačom tým, že neustále skenuje pásmo 2,4 GHz a adaptívne prepína na najsilnejšie dostupnú frekvenciu. V spojení s optickým senzorom 5G s rozlíšením 16000 DPI tak predstavuje bezdrôtovú hernú myš s rýchlymi pohybmi, ktorú nie je potrebné nabíjať.

Razer Firefly HyperFlux používa duálny povrch (tvrdý a látkový), dokáže sa prispôsobiť každému hernému štýlu. Tvrdá strana je vhodná pre rýchle akcie myšou, látková zase pre jednoduchšiu kontrolu a presné mierenie. Po pripojení predstavuje podložka pre myš nevyčerpateľný zdroj energie a umožňuje tak plynulé a ničím neprerušované hranie. Vďaka technológii podsvietenia Razer Chroma majú obe zariadenia prístup k výberu zo 16,8 milióna farebných možností s podporou profilov osvietenie a herných efektov.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno