Domov Novinky Nokia C01 Plus ohlásená s Android 11 Go Edition

Nokia C01 Plus ohlásená s Android 11 Go Edition

Zdielať

Spoločnosť Nokia práve odhalila svoj najnovší smartfón, ktorým je mimoriadne dostupný model C01 Plus (nezamieňať s modelom Nokia C1 Plus, ktorý vyzerá úplne rovnako).

Telefón je vybavený systémom Android 11 Go Edition a prichádza so špecifikáciami, ako sú možnosti dvoch SIM kariet a osemjadrový procesor. Prednú stranu telefónu zaberá 5,45″ displej s rozlíšením HD+ a pomerom strán 18:9. To znamená, že na hornej a spodnej strane sú rámčeky, pričom v hornom je miesto pre 5 MPx selfie fotoaparát, LED blesk a slúchadlo; v spodnej časti je jednoducho logo Nokia. Fotoaparát na zadnej strane má ďalší 5 MPx snímač a je doplnený aj bleskom.

Vo vnútri má čipset Unisoc SC9863A a 1GB RAM. Vnútorné úložisko má kapacitu 16GB, ale k dispozícii je slot na kartu microSD pre ďalších až 128GB. Tento telefón nemá snímač odtlačkov prstov, ale operačný systém podporuje rozpoznávanie tváre, takže má určitý druh biometrickej ochrany. Telefón je možné predobjednať v internetovom obchode Nokia Rusko v dvoch farbách: fialovej a modrej. Cena je 6490 rubľov, čo je v prepočte 75 eur.

Zdroj

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno