Domov Novinky Apple iPhone 13 pridá do portfófia oranžovú farbu

Apple iPhone 13 pridá do portfófia oranžovú farbu

Zdielať

Pre každú novú generáciu iPhonu si Apple vyberá novú farbu “hrdinu”, zatiaľ čo minulý rok to bola modrá, predtým zelená.

Tento rok by to mohla byť oranžová, ako je vidieť na najnovších renderoch Iana Zelba (ktorý renderoval aj MacBook a MacBook Air). Je to dosť jasná farba, však? Nezabúdajte, že Apple zvyčajne rozdeľuje farbu hrdinu na dve časti, t.j. “Pacific Blue” iPhonu 12 Pro a 12 Pro Max je menej sýta ako “Blue” modelov 12 a 12 mini. Tak to bolo aj v prípade série 11 (“Midnight Green” vs. “Green”), navyše povrchová úprava je odlišná (matná v prípade modelov Pro a lesklá v prípade ostatných dvoch). Na týchto renderoch je zobrazený vanilkový iPhone 13, čo znamená, že modely 13 Pro a 13 Pro Max môžu dostať striedmejšiu farbu – napríklad bronzovú namiesto oranžovej.

Alebo by to mohla byť jedna z farieb pre bežné iPhony (majú zvyčajne svetlejšie odtiene), ktorá nemá náprotivok v rade Pro. Mimochodom, už sme videli fotografiu prototypu iPhonu 13 mini v modrej farbe a tiež rendery iPhonu 13 v produktovej červenej farbe. Okrem nich sa pravdepodobne dočkáme aj štandardných bielych a čierno-sivých farebných prevedení. Odhliadnuc od farieb, generácia iPhone 13 sa bude väčšinou držať rovnakého dizajnu s niekoľkými výnimkami. Menším výrezom, o niečo väčšími výčnelkami fotoaparátu na zadnej strane a niekoľkými ďalšími detailmi (napr. LiDAR na všetkých modeloch).

Zdroj

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno