Domov Novinky Na Slovensko oficiálne prichádza značka Coolpad

Na Slovensko oficiálne prichádza značka Coolpad

Zdielať

Pozoruhodné číslo – takmer 100 miliónov predaných mobilných telefónov vo svete len za 1. kvartál tohto roka, robí z čínskeho trhu kandidáta, ktorého treba v najbližších rokoch pozorne sledovať. Prečo? Pretože práve čínsky trh nám ukazuje, kam smeruje vývoj budúcich trendov vo svete mobilných telefónov.

Coolpad F2

Pred mesiacom kúpila najväčšia čínska spoločnosť LeTV, ktorá sa zaoberá online streamovaním videa existujúceho výrobcu smartfónov Coolpad. Transakcia za 350 miliónov dolárov prebehla na hongkonskej burze, čím sa LeTV stala druhým najväčším akcionárom. Bohatý obsah z LeTV, ktorý bude v budúcnosti k dispozícii v smartfónoch Coolpad, poskytne nové príležitosti pre globálny prienik a tiež ukáže úplne nový spôsob využitia smartfónov.

Coolpad Dazen 12

Coolpad, ktorý je štvrtým najväčším výrobcom smartfónov a siedmou najväčšou značkou na celom svete, je významným hráčom na trhu už od roku 2003. S ktorými cool zariadeniami vstúpi spoločnosť na európske trhy, je ešte stále zahalené rúškom tajomstva, ale s prihliadnutím na výrobnú históriu Coolpadu môžeme určite očakávať LTE smartfón s cool dizajnom a cenou.

Zdroj: TS