Domov Novinky Na predstavenie OnePlus One sa oplatí čakať

Na predstavenie OnePlus One sa oplatí čakať

Zdielať

htc-one-vs-oneplus-one

Zatiaľ čo väčšina z technického sveta je plná rôznych správ týkajúce sa HTC One M8, nie je tu len jeden smartfón, ktorý súperí o vašu pozornosť. OnePlus oznámil, že tajnosti okolo ich smartfónu je o chvíľu koniec. Samozrejme spoločnosť bude plne chváliť svoj smartfón OnePlus One, ktorý bude predstavený 23.apríla. Spoločnosť OnePlus  vydala nový obrázok svojej Facebook stránke, ktorá ukazuje ako je One lepší ako nový HTC One M8.

OnePlus poukazuje na to, že má väčší displej, 13 MPx fotoaparát, väčšiu batériu a že nemá zvláštne logo na prednej strane. OnePlus tiež ukazuje, že oba smartfóny ponúkajú štvorjadrový procesor Snapdragon a podobné možnosti vnútornej pamäti, ale OnePlus One má cenovku, ktorá je nižšia ako 400 dolárov.

Čo ešte vieme o OnePlus One? Podľa OnePlus, bude smartfón vybavený hlasovým ovládaním podobné Moto X, má odnímateľný zadný kryt, ktoré prídu v bambusovým a ďalšími prvotriednymi materiálmi a podarí sa im zbaliť 5,5 palcový displej do tela, ktorý nie je väčší ako Xperia Z1. Či už je skutočne OnePlus One príťažlivejší ako HTC One M8 je vec preferencií a to najmä pokiaľ ide o veľkosť displeja a rozdiely medzi kamerami.

Čo si myslíte o OnePlus One? Ste prekvapení týmito správami, ktoré o tomto smartfóne prinášame? Spoločnosť si veľmi smartfón stráži, nakoľko sa do tejto chvíle neobjavili žiadne uniknuté fotografie, alebo približný vzhľad smartfónu. Každopádne spoločnosť predstaví zariadenie 23. apríla.

Zdroj: Androidauthority

Zdielať
Predchádzajúci článoknVIDIA predstavila aktualizovaný plán grafik
Nasledujúci článokPrekvapivé výsledky testov odolnosti HTC One M8
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno