Domov Novinky Microsoft natrvalo zablokovala niekoľko hracích konzol

Microsoft natrvalo zablokovala niekoľko hracích konzol

Zdielať

v_hunt_800x600Hra Grand Theft Auto V sa dostala na internet ešte pred jeho oficiálnym predstavením a preto Microsoft rázne zakročil.

Hra vyvinutá spoločnosťou Rockstar je jednou z najočakavanejšich hier tohto roka. Napriek opatreniam, ktoré mali zabrániť úniku pri distribúcii k zákazníkom alebo maloobchodníkom, pár ľudí získalo prístup k uniknutej kópii hry skôr a zaslali rôzne obrázky a videá z hry na Instagram.

Microsoft preto začal dávať “ban” užívateľom, ktorí prispeli k záberom a videonahrávkam pomocou uniknutej kópie. Na internetovej stránke spoločnosti Rockstar bolo zverejnené vyhlásenie: “Všetky in-game zábery z uniknutých kópií hry pred jej oficiálnym dátumom budú vymazané, bez ohľadu na to, ako bola získaná hra. To zahŕňa aj skoré Unboxing videa.”

Microsoft získal hráčsky tag aspoň jedného užívateľa z jeho screenshotov a zakázala mu prístup k Xbox Live natrvalo. Jedinou možnosťou tohto užívateľa je nanovo si zakúpiť Xbox Live.

Predaj Grand Theft Auto V je oficiálne naplánovaný pre Xbox 360 a PlayStation 3  na 17. septembra.

Zdroj: Neowin.net

Zdielať
Predchádzajúci článokAMD predstavuje nový procesor pre tablety a notebooky
Nasledujúci článokOrange ponúka mesačný archív
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno