Domov Novinky LG predstavil netradičný Phablet

LG predstavil netradičný Phablet

Zdielať

lg-vu-3Spoločnosť LG dnes predstavila Phablet z netradičným pomerom strán. Pýtate sa aké? Tak čítajte tento článok a dozviete sa viac.

Spoločnosť LG produkuje poslednú dobu smartfón za smartfónom a dnes predstavil Vu III. Smartfón je pokračovaním LG Vu.  Vu II dostal netradičný displej veľkosti 5,2 palca s rozlíšením 1280×960 pixelov a pomerom strán je 4:3. Podľa dostupných informácií je osadený procesor Snapdragon 800, 13 MPx fotoaparátom a taktiež obsahuje Stylus. Vu 3 podporuje aj LTE-A pre rýchlu sieť miestnych operátorov. V Kórei sa do predaja sa dostane už tento piatok 27. septembra 2013.

LG-Optimus-Vu-IILG-Optimus-Vu-2-2

Zdroj: Androidcentral.com

Zdielať
Predchádzajúci článokAsrock uvádza základné dosky radu Fatal1ty Killer
Nasledujúci článokOchrana otlačkov na iPhone 5S prelomená
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno