Domov Novinky LG oficiálne predstavil tablety G Pad 7.0, 8.0 a 10.1

LG oficiálne predstavil tablety G Pad 7.0, 8.0 a 10.1

Zdielať

LG-G-Pad-liniaSpoločnosť LG oficiálne odhalila trojicu nových tabletov: G Pad 7.0, G Pad 8.0 a G Pad 10.1, ktoré budú debutovať na veľtrhu MedPi 2014, a to už zajtra v Monaku. Spoločnosť sľubuje, že úplný zoznam špecifikácií pre tablety predstaví počas zajtrajšieho veľtrhu. 

Pre túto chvíľu firma aspoň ,,podpichuje” tým, že tablety budú vybavené LG najnovšou nadstavbou Optimus UI s QPair 2.0 a Knock kód. Cieľom rozširovania tabletovej línie G Tab je zabezpečiť, aby spotrebitelia mali všetky voľby, ktoré chcú pri tablete. “Zákazníci nám hovoria, že chcú širšiu škálu zariadení, ktoré ponúkajú značné obrazovky bez prenositeľnosti,” povedal Dr Jong-Seok Park, prezident a generálny riaditeľ spoločnosti LG Electronics Mobile Communications Company.

LG-G-Pad-linia-2

LG G Tab 8.3 je stále súčasťou línii a vzhľadom k tomu, že je k dispozícii aj v Google Play Edícii, môže byť G Tab 10.1 ako základňa pre ďalší Google Nexus 10, ktorý všetci čakajú. Najväčší člen rodiny G Tab však oproti Nexus 10 nemá reproduktory vedľa displeja.

Ďalšie informácie prinesieme zajtra, keď LG plne odhalí špecifikácie tabletov.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokGoogle testuje nové funkcie pre GMail
Nasledujúci článokSamsung pripravuje 8.4, 10.5 a 13.3 palcové tablety
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno