Domov Novinky LG oficiálne predstavil tablety G Pad 7.0, 8.0 a 10.1

LG oficiálne predstavil tablety G Pad 7.0, 8.0 a 10.1

Zdielať

LG-G-Pad-liniaSpoločnosť LG oficiálne odhalila trojicu nových tabletov: G Pad 7.0, G Pad 8.0 a G Pad 10.1, ktoré budú debutovať na veľtrhu MedPi 2014, a to už zajtra v Monaku. Spoločnosť sľubuje, že úplný zoznam špecifikácií pre tablety predstaví počas zajtrajšieho veľtrhu. 

Pre túto chvíľu firma aspoň ,,podpichuje“ tým, že tablety budú vybavené LG najnovšou nadstavbou Optimus UI s QPair 2.0 a Knock kód. Cieľom rozširovania tabletovej línie G Tab je zabezpečiť, aby spotrebitelia mali všetky voľby, ktoré chcú pri tablete. „Zákazníci nám hovoria, že chcú širšiu škálu zariadení, ktoré ponúkajú značné obrazovky bez prenositeľnosti,“ povedal Dr Jong-Seok Park, prezident a generálny riaditeľ spoločnosti LG Electronics Mobile Communications Company.

LG-G-Pad-linia-2

LG G Tab 8.3 je stále súčasťou línii a vzhľadom k tomu, že je k dispozícii aj v Google Play Edícii, môže byť G Tab 10.1 ako základňa pre ďalší Google Nexus 10, ktorý všetci čakajú. Najväčší člen rodiny G Tab však oproti Nexus 10 nemá reproduktory vedľa displeja.

Ďalšie informácie prinesieme zajtra, keď LG plne odhalí špecifikácie tabletov.

Zdroj: GSMarena