Domov Novinky Swarowského kryštály na Samsung Galaxy S5

Swarowského kryštály na Samsung Galaxy S5

Zdielať

Samsung-Galaxy-S5-Crystal-EditionSpolupráca Samsungu a Swarowski je už dobre známa. Ich kooperácia už priniesla niekoľko extravagantných dizajnových kúskov. Inak tomu nebude ani v prípade vlajkovej lode Samsungu S5. Ten príde tiež v takzvanej kryštáľovej edícii a to už v tento mesiac.

Predtým už v kryštáľovej edícii vyšli Galaxy SII, Galaxy S III mini a Galaxy S4 a ešte špeciálny kryt pre Galaxy Note s náramkom so swarovskeho kryštálmi. Kedže sa to osvedčilo , vsadili na osvedčený trik a aj na S5 plánujú takéto malé luxusné vylepšenie v podobe limitovanej edície.

Táto Samsung Galaxy S5 Crystal Edition sa očakáva už tento mesiac, a jedinou zlou správou pre všetkých, ktorý si naňho práve začali brúsiť zuby je, že u nás zrejme dostupný nebude.

http://www.youtube.com/watch?v=aTLBCACEX2k
Video bolo zverejnené na kórejskom kanáli Youtube, nie na tom medzinárodnom, z čoho sa dá usudzovať, že dostupný bude zrejme len obmedzene. Video tiež odhalilo, že kryštály budú zahaľovať len zadnú časť smartfónu , tak ako tomu bolo v prípade exkluzívneho krytu pre Galaxy Note. Zatiaľ nie sú zverejnené ani informácie o cene tohoto extravagantného krásavca.

Zdroj: GSMarena