Domov Novinky Swarowského kryštály na Samsung Galaxy S5

Swarowského kryštály na Samsung Galaxy S5

Zdielať

Samsung-Galaxy-S5-Crystal-EditionSpolupráca Samsungu a Swarowski je už dobre známa. Ich kooperácia už priniesla niekoľko extravagantných dizajnových kúskov. Inak tomu nebude ani v prípade vlajkovej lode Samsungu S5. Ten príde tiež v takzvanej kryštáľovej edícii a to už v tento mesiac.

Predtým už v kryštáľovej edícii vyšli Galaxy SII, Galaxy S III mini a Galaxy S4 a ešte špeciálny kryt pre Galaxy Note s náramkom so swarovskeho kryštálmi. Kedže sa to osvedčilo , vsadili na osvedčený trik a aj na S5 plánujú takéto malé luxusné vylepšenie v podobe limitovanej edície.

Táto Samsung Galaxy S5 Crystal Edition sa očakáva už tento mesiac, a jedinou zlou správou pre všetkých, ktorý si naňho práve začali brúsiť zuby je, že u nás zrejme dostupný nebude.

http://www.youtube.com/watch?v=aTLBCACEX2k
Video bolo zverejnené na kórejskom kanáli Youtube, nie na tom medzinárodnom, z čoho sa dá usudzovať, že dostupný bude zrejme len obmedzene. Video tiež odhalilo, že kryštály budú zahaľovať len zadnú časť smartfónu , tak ako tomu bolo v prípade exkluzívneho krytu pre Galaxy Note. Zatiaľ nie sú zverejnené ani informácie o cene tohoto extravagantného krásavca.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokRecenzia: Google Nexus 5
Nasledujúci článokGoogle testuje nové funkcie pre GMail
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno