Domov Novinky LG G Flex dostal ocenenie iF Design Awards 2014

LG G Flex dostal ocenenie iF Design Awards 2014

Zdielať

LG G Flex - ocenenieSmartfón LG G Flex bol jedným z víťazov iF Design Awards a spolu so 74 inými produktmi získal zlatú medailu v tomto roku. Podľa LG, “G Flex bol zverený rozhodcom iF k zavedeniu nového rozhrania smartfónu tým, že ovládacie prvky na zadnej strane a prijatie zakriveného displeja a tým zvyšuje nesmierne skúsenosti smartfóna ako z hľadiska ergonómie a kvality.”

G Flex je jedným z prvých smartfónoch svojho druhu, ktorý má vertikálne zaoblený displej, ktorý sleduje kontúry tváre. To tiež kladie ovládacie prvky na zadnej strane, rovnako ako G2, ktorá umožňuje mať tenší rám. LG tiež použil špeciálne polarizované alebo plastový OLED displej na tento smartfón, ktorý je flexibilný. Smartfón tiež ponúka jedinečný materiál, ktorý sám po určitom čase upravuje zadný kryt smartfónu, ale len drobné škrabance.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokNote 3 Neo prichádza aj s procesorom Snapdragon 800
Nasledujúci článokTablety s Windows 8.1 používajú aj poslanci ŽSK
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno