Domov Novinky Samsung mal údajne problémy s výrobou Galaxy S5

Samsung mal údajne problémy s výrobou Galaxy S5

Zdielať

Galaxy S5-home buttonPodľa novej správy sa zdá, že Samsung mal nejaké problémy dať dohromady svoj ​​nový Galaxy S5 . Ide o snímač odtlačkov prstov, alebo skôr nedostatok od dodávateľa pre smartfón. Samsung plánoval snímač otlačkov prstov už v Galaxy Note 3 počas minulého roka.

Avšak tieto plány padli, keď Samsung nedostal uspokojivé výsledky od dodávateľov. Potom sa Samsung rozhodol vyrábať vlastné senzory odtlačkov prstov pre Galaxy S5, ale to zdanlivo nešilo tak celkom dobre a spoločnosť musela opäť uchýliť proces a tak sa spoliehať na dodávateľa pre skenery v tomto prípade Crucialtec. Obe spoločnosti údajne čoskoro podpíšu zmluvu.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokPriestor v stĺpoch vyplnia mobilné technológie
Nasledujúci článokRecenzia: HTC Desire 500
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno