Domov Novinky iOS8 padá o 78% viac ako iOS7 + ďalšie novinky s Apple

iOS8 padá o 78% viac ako iOS7 + ďalšie novinky s Apple

Zdielať

Apple logAk hľadáte stabilitu iOS, asi by ste sa mali vyhnúť iOS8. Podľa spoločnosti Crittercism, najnovší iOS8 padá o 78% viac, ako iOS7. Priemerná miera havárie na všetkých zariadeniach je 3,57%, ale Crittercism zistil, že staršie zariadenia padajú oveľa viac než nový iPhone 6 a iPhone 6 Plus.

Viac na obrázku. Priemerná padovosť iOS 7 je údajne 2,0%. Ak si to zhrnienie, stále to nie sú veľké čísla. Apple okrem toho už dnes okamžite vydal opravnú aktualizáciu iOS 8.0.2 opravujúcu nefunkčnosť Touch ID a hovorov. Známe opravy v iOS 8.0.2 sú: chyby, pri ktorej klávesnice tretích strán neboli aktívne pri zadávaní hesla a zlepšenie spoľahlivosti Reachability.

iOS8_crash

Medzi ďalšie opravy tiež patrí zabránenie nadmernej spotrebe dát pri prijímaní SMS a MMS a možnosť nahrávať fotografie a videá prostredníctvom prehliadača Safari, vylepšenie obnovy zálohovaných dát z iCloudu, a lepšia podpora funkcie Požiadať o kúpu vo Family Sharing.

Ďalší web sa zase pozrel na kvalitu ohýbania viacerých zariadení. Video nájdete nižšie. Apple už medzitým oznámil, že vymení ohnuté zariadenia, ak nebolo ohnutie úmyselné.

Zdroj: zdnet.com