Domov Novinky Huawei Mate S: Luxusný smartfón so senzitívnym displejom

Huawei Mate S: Luxusný smartfón so senzitívnym displejom

Zdielať

Huawei predstavila v Berlíne smartfón Huawei Mate S, novú vlajkovú loď z radu smartfónov Huawei Mate. Jeho ergonomický, prémiový dizajn a množstvo inovatívnych technológií vrátane revolučného dotykového ovládania opäť prekonáva očakávania.

Huawei Mate S 01

Mate S vychádza z revolučného smartfónu Mate 7 a vyznačuje sa mnohými podstatnými vylepšeniami. Medzi tie najviditeľnejšie patrí 2.5D „plávajúci“ displej s uhlopriečkou 5,5 palca a hrúbkou 7,2 mm a zaoblený zadný kryt výborne padne do dlane. Ťažiskom je jednoznačne dotyk, ktorý zlepšuje interakciu používateľov so zariadením. Počas prehliadania fotografií môže používateľ rýchlo zobraziť náhľad alebo danú fotografiu zväčšiť jedným prstom, čo výrazne zefektívňuje prácu. Mate S s rozpoznaním tlaku na displej môže byť dokonca použitý ako váha.

Zakrivenie zadného krytu sa vyznačuje stupňovitým dizajnom konštrukčnej dosky. V zariadení je taktiež použitá technika nanometrového nastreľovania, ktorá celistvo spája anténu s kovovým telom telefónu a jej výsledkom je na dotyk hladký povrch. Telefón je vyzbrojený technológiou pre snímanie odtlačku Fingerprint 2.0, vylepšenú verziu pokročilého zabezpečenia, ktorou disponoval Mate 7. Používateľ môže vďaka tomuto senzoru ovládať notifikačnú lištu, dvojitým kliknutím zmazať všetky neprečítané notifikácie, preťažením zobrazovať náhľady fotiek a prijímať hovory.

Huawei Mate S 02

Mate S disponuje fotoaparátom zohľadňujúcim každodenné potreby používateľov. 13 MPx zadný fotoaparát disponuje RGBW snímačom, optickou stabilizáciou obrazu, duálnou color-temp LED diódou pre blesk a nezávislými signálovými procesorovými jednotkami určenými výlučne pre fotoaparát, vďaka čomu je možné dosiahnuť najvyššiu kvalitu fotografií ešte rýchlejšie. Predný fotoaparát s rozlíšením 8 Mpix s vlastným prisvetlením zvyšuje kvalitu vytvorených selfie fotografií.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Huawei Mate S poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu Huawei Mate 7 poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu HUAWEI Mate 7 Gold Dual poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: TS