Domov Novinky Huawei Mate 20 poteší malým výrezom, príde čoskoro

Huawei Mate 20 poteší malým výrezom, príde čoskoro

Zdielať

Začiatkom roku 2018 Huawei predstavil verejnosti modely P20 a P20 Pro, ktoré sa stali silnými súpermi konkurencie a nejeden milovník smartfónov si ich obľúbil. Huawei však nestagnuje a svojim zákazníkom prináša hneď dva ďalšie modely a to Mate 20 a Mate 20 Pro.

Mate 20 by mal byť vybavený pomerne veľkým 6,5“ takmer bezrámikovým LCD displejom. Oproti modelu „Pro“ bude podľa fotiek obsahovať trochu tenší spodný pás a tiež podstatne menší výrez v hornej časti obrazovky, čo poteší odporcov veľkých výrezov. Na druhej strane menší výrez asi nepoteší všetkých. Vzhľadom na jeho veľkosť tam nebol priestor pre umiestnenie skeneru na rozpoznávanie tváre.

Ďalšia vec, ktorá nebude na prednom displeji je snímač odtlačkov prstov. Huawei sa rozhodol ho v tejto lacnejšej variante umiestniť do zadnej časti smartfónu spolu s  trojicou fotoaparátov. Veru tak, aspoň toto je plus oproti predchádzajúcim verziám. Trojitý fotoaparát by mal disponovať snímačom s 20 MPx, 12 MPx a 8 MPx senzorom. Predpokladaná cena pre európsky trh je 750 eur.

Zdroj: PhoneArena

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno