Domov Novinky Huawei chystá zaujať svet počas Mobile World Congress

Huawei chystá zaujať svet počas Mobile World Congress

Zdielať

Huawei WMCJeden z najúspešnejších čínskych smartfónov spoločnosti Huawei sa snaží urobiť si meno na celom svete. Ak tak chce urobiť, bude to mať ťažké, ale to by musel predstaviť aspoň tri nové smartfóny na Mobile World Congress v Barcelone počas niekoľkých dní, ale rozhodol sa podpichovať s jedným z najpodivnejších videí.

Podivnosť začína, keď vidíte ruku, ktorá drží zrejme dvojníka iPhone na ktorom beží zrejmý klon Siri. Nie, to nie je reklama na Apple a áno, Huawei naozaj chystá predstaviť Android smartfón, ale prečo za pomoci iPhone so Siri na ich podporu? To je len jedna z niekoľkých otázok. Lenže v tomto videu nedostanete odpoveď. To čo sa naučíte je to, že nový tablet s krásnym štíhlym dizajnom sa blíži a bude disponovať obrovskou batériou, ktorá by vám mala poslúžiť počas dňoch používania . Za druhé, smartfón s úžasnou prednou kamerou príde na trh, ale to je asi tak všetko. Tretí a posledný je zrejme nový multimediálny tablet, ktorý dáva maximálny zážitok zo zábavy (nech to znamená čokoľvek).

Zariadenia môžu podporovať ďalšiu generáciu LTE siete avšak, sieť budúcej generácie LTE používa iba hŕstka operátorov. Video nejde príliš do podrobností pri žiadnom z týchto zariadení. Nebudeme radšej ani tipovať a počkáme si na predstavenia počas MWC v Barcelone, alebo ak sa ešte ukážu ďalšie informácie určite ich prinesieme aj na našom webe.

Zdroj: Phonearena

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno