Domov Novinky Huawei chystá zaujať svet počas Mobile World Congress

Huawei chystá zaujať svet počas Mobile World Congress

Zdielať

Huawei WMCJeden z najúspešnejších čínskych smartfónov spoločnosti Huawei sa snaží urobiť si meno na celom svete. Ak tak chce urobiť, bude to mať ťažké, ale to by musel predstaviť aspoň tri nové smartfóny na Mobile World Congress v Barcelone počas niekoľkých dní, ale rozhodol sa podpichovať s jedným z najpodivnejších videí.

Podivnosť začína, keď vidíte ruku, ktorá drží zrejme dvojníka iPhone na ktorom beží zrejmý klon Siri. Nie, to nie je reklama na Apple a áno, Huawei naozaj chystá predstaviť Android smartfón, ale prečo za pomoci iPhone so Siri na ich podporu? To je len jedna z niekoľkých otázok. Lenže v tomto videu nedostanete odpoveď. To čo sa naučíte je to, že nový tablet s krásnym štíhlym dizajnom sa blíži a bude disponovať obrovskou batériou, ktorá by vám mala poslúžiť počas dňoch používania . Za druhé, smartfón s úžasnou prednou kamerou príde na trh, ale to je asi tak všetko. Tretí a posledný je zrejme nový multimediálny tablet, ktorý dáva maximálny zážitok zo zábavy (nech to znamená čokoľvek).

Zariadenia môžu podporovať ďalšiu generáciu LTE siete avšak, sieť budúcej generácie LTE používa iba hŕstka operátorov. Video nejde príliš do podrobností pri žiadnom z týchto zariadení. Nebudeme radšej ani tipovať a počkáme si na predstavenia počas MWC v Barcelone, alebo ak sa ešte ukážu ďalšie informácie určite ich prinesieme aj na našom webe.

Zdroj: Phonearena

Zdielať
Predchádzajúci článokSony Xperia “Sirius” sa objavila na videu
Nasledujúci článokRecenzia: Genius GX Gaming Manticore
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno