Domov Novinky HTC uvedie One M8 v Dual SIM verzii

HTC uvedie One M8 v Dual SIM verzii

Zdielať

HTCSpoločnosť HTC oznámila pred pár dňami novinku určenú pre európsky trh. Ide o vlajkovú loď HTC One M8 v dvojsimkovej verzii (Dual SIM). U nás sa bude predávať tento model za 655 eur. Jediným rozdielom v porovnaní s bežnou variantou je práve druhý slot pre druhú SIM kartu a model bude iba vo farbe Metal Grey. Ostatné parametre smartfónu ostávajú rovnaké.

Je tu päťpalcový Super LCD3 displej s rozlíšením 1920×1080 pixelov (Full HD) a jemnosťou 441 ppi. Procesor je Qualcomm Snapdragon 801, taktovaný na 2,3 GHz na každé jadro. Operačná pamäť má 2 GB a vnútorná pamäť má 16 GB, samozrejme nechýba ani slot na microSD karty.

HTC One M8

Konektvitu zabezpečuje Dual SIM, HSDPA, Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11 a/​b/g/n/ac, GPS a GLONASS, NFC, Infraport, microUSB a 3,5 mm jack pre slúchadlá. Zadný fotoaparát má štyri megapixely a ide o UltraPixel s dvojitým diódovým bleskom nahrávaním videí 1080p pri 60 fps. Predný fotoaparát má  5 Mpx a batérie s kapacitou 2 600 mAh je vymeniteľná. Operačným systémom je Android vo verzii 4.4 KitKat s používateľskou nadstavbou HTC Sense 6.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu HTC One M8 poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu HTC One M8 Dual poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: PhoneArena