Domov Novinky Hra Star Conflict Heroes – teraz aj na Androide!

Hra Star Conflict Heroes – teraz aj na Androide!

Zdielať

Po úspešnom vypustení hry na iOS na začiatku mesiaca sa teraz vesmírne akčné RPG objavuje aj na zariadeniach s Androidom. Star Conflict Heroes, nové mobilné akčné vesmírne RPG od Targem Games a Gaijin Entertainment je teraz aj na Androide.

S viac ako 200 000 organickými inštaláciami za 7 dní po vydaní na iOS sa hra na App stere dostala medzi jedny z najlepších hier zdarma. Teraz sa kapitáni na Androide môžu pripojiť k tisíckam veliteľov na iOS, začať budovať vlastnú armádu a bojovať o záchranu vesmíru. V Star Conflict heroes môžu hráči nazbierať celkovo 30 unikátnych vesmírnych plavidiel, skúmať nebezpečné časti vesmíru a bojovať okrem iného s mimozemšťanmi alebo pirátmi.

Každá bitka prebieha so štyrmi správne zvolenými vesmírnymi loďami z hráčovej armády, ktorá obsahuje všetky možné taktické sily a schopnosti a ktorá môže byť vylepšovaná pokročilými technológiami. Dostupné herné módy obsahuju príbehovo zameraný mód „Kampaň”, rôzne „výzvy” a tiež mód „Aréna”, v ktorom môže jeden odvážny kapitán vyzvať druhého na súboj o odmeny a medzigalaktickú slávu.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno