Domov Novinky LG prináša nový smartfón – X Power 2

LG prináša nový smartfón – X Power 2

Zdielať

LG zrejme zo strachu z nezáujmu novinárov o slabšie modely, keďže prím tento rok na MWC bude hrať očakávaný model G6, predstavilo nový smartfón LG X Power 2 s veľkým akumulátorom. Zariadenie cieli na strednú triedu a jeho devízou je predovšetkým výdrž, pretože disponuje veľkým akumulátorom s kapacitou 4500mAh.

LG sľubuje, že s týmto telefónom bude môcť používateľ sledovať video okolo 15 hodín, surfovať po webe okolo 18 hodín a navigovať sa pomocou GPS okolo 14 hodín, čo sú pomerne úctyhodné hodnoty. Telefón ďalej disponuje 5,5 palcovým HD displejom s módom Comfort View, ktorý redukuje vyžarované modré svetlo. Zariadenie poháňa osemjadrový čipset na takte 1,5 GHz spolu s 2GB operačnej pamäte a 16GB interným rozšíriteľným úložiskom.

Na zadnej strane sa nachádza 13 MPx fotoaparát a na prednej 5 MPx selfie kameru so širokým uhlom záberu. V zariadení je už od výroby predinštalovaný operačný systém Android 7.0 Nougat a bude dostupný v niekoľkých farebných variantoch – Black Titan (matná titánová), Shiny Titan (lesklá titánová), Shiny Gold (lesklá zlatá) a Shiny Blue (lesklá modrá). Cenu a dostupnosť LG zrejme prezradí až na veľtrhu MWC 2017 v Barcelone, ktorý práve začal.

Zdroj: Android Authority

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno