Domov Novinky Hopin ide skrášľovať Bratislavu, spúšťa nový projekt

Hopin ide skrášľovať Bratislavu, spúšťa nový projekt

Zdielať

„Krajšie s Hopinom„ je názov dobrovoľníckeho projektu spoločnosti Hopin, ktorého hlavným cieľom je vytvoriť z Bratislavy krajšie miesto pre život.

krajsie-s-hopinom-01

Za každú zrealizovanú objednávku cez aplikáciu Hopin Taxi, venuje Hopin na verejnoprospešný účel jeden cent. V spolupráci s neziskovou organizáciou Bratislavský okrášľovací spolok bude realizovať drobné renovácie, opravy, rekonštrukcie, maľby či výsadby verejných priestranstiev v Bratislave.

Na projekte spolupracuje spoločnosť s neziskovou organizáciou, ktorá predstaví vždy na začiatku kalendárneho mesiaca štyri kľúčové projekty, ktoré budú nasledujúci mesiac realizované. Súčasťou projektov bude aj predbežný rozpočet a termín realizácie, do ktorej sa môžu zapojiť nielen dobrovoľníci, ale aj bratislavská verejnosť.

krajsie-s-hopinom-02

Na realizácii jednotlivých projektov bude Hopin spolupracovať aj so Stredným odborným učilišťom na Dúbravskej ceste v Bratislave a dobrovoľníkmi. V novembri bude predmetom realizácie úprava obrubníkov a okolia oproti Starej tržnici v bratislavskom Starom meste, renovácia rozvodnej skrine pred Prezidentským palácom či na Poštovej ulici a priestor pred Kamenným námestím.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno