Domov Novinky Začína predaj hybridného tabletu Huawei MateBook

Začína predaj hybridného tabletu Huawei MateBook

Zdielať

Huawei MateBook sa oficiálne začal predávať na slovenskom trhu. Tento hybridný tablet je k dispozícii v bielo-zlatom prevedení a je spoľahlivým spoločníkom pre zábavu aj biznis.

huawei-matebook-01

Nový hybridný tablet je prvým zariadením značky Huawei s operačným systémom Windows 10. Ide o prenosné zariadenie, spájajúce mobilitu, výkon aj dizajn a umožňuje používateľom pripojenie v akomkoľvek okamihu. Hardvérovým základom je tvorená šiestou generáciou procesora Intel Core M, tak aby splnilo aj najnáročnejšie business požiadavky.

Hlavnou pýchou hybridného tabletu je 12“ multi-touch obrazovka, ktorá sa vyznačuje ultra tenkým rámčekom a pomerom obrazovky k telu zariadenia 84%. Obrazovka má rozlíšenie 2160×1440 pixelov a pozorovací uhol široký 160°. Farebný gamut dosahuje 85%, čím umožňuje skutočne verné farebné zobrazenie.

huawei-matebook-02

Tablet používa operačný systém Microsoft Windows 10. Zariadenie je tiež vybavené najdôležitejšími pracovnými nástrojmi, ako je Microsoft Office, Microsoft Edge alebo digitálny osobný manažér Cortana. Uvedená verzia ponúka 4GB LP DDR3 pamäť a kapacitu pevného disku 128GB.

Huawei MateBook je dodávaný aj s praktickou klávesnicou z PU kože a stylusom. Novinka je vo vyššie uvedenej konfigurácii dostupná v e-shope TabletStore.sk za uvádzaciu cenu 899,90 eur.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno