Domov Novinky Gears of War 4 vychádza celosvetovo 11. októbra

Gears of War 4 vychádza celosvetovo 11. októbra

Zdielať

Ďalšia kapitola série Gears of War sa začne písať 11. októbra s vydaním Gears of War 4. Od celosvetovej premiéry na E3 2015 ubehol necelý rok a dnešné oznámenie predchádza sérii nadchádzajúcich odhalení o tom, čo majú schované v rukáve JD Fenix a nová generácia hrdinov Gears.

Gears of War 4

Gears of War 4 je začiatkom novej ságy jednej z najoslavovanejších sérií a bude sledovať novú partiu hrdinov, ako čelí novej desivej hrozbe. S prihliadnutím na temné a intenzívne zážitky pôvodnej klasiky sa fanúšikovia môžu tešiť na známu a zároveň úplne novú hrateľnosť s brutálnou akciou zblízka, adrenalínovú kampaň, prevratnú hru viacerých hráčov a dychberúci vizuál poháňaný technológiou Unreal Engine 4.

Horíte nedočkavosťou vyskúšať Gears Of War 4 ešte pred vydaním v októbri? Tak to nesmiete zmeškať multiplayer beta test, ktorý sa spúšťa už tento mesiac! Od 18. apríla sa do beta testu na Xbox One môžu zapojiť tí, ktorí si zahrali Gears of War: Ultimate Edition pre Xbox One alebo pre MS Windows 10. Od 25. apríla sa budú môcť zapojiť všetci zlatí členovia Xbox Live.

Zdroj: Microsoft