Domov Novinky Facebook chystá reklamy v komunikátore Messenger

Facebook chystá reklamy v komunikátore Messenger

Zdielať

Na konci minulého roka sa v jednej z najrozšírenejších komunikačných platforiem – Facebook Messenger objavila pomerne otravná funkcia môj deň. Facebook však chce v „inováciách“ pokračovať ďalej.

Krátko po vydaní novej verzie s mojím dňom sme vydali návod, ako sa ho zbaviť pomocou stiahnutie staršej verzie. Facebook si však teraz uvedomil, že má jednu z najsilnejších komunikačných nástrojov na celom svete, ktorý prakticky nič nezarába.

To sa má už čoskoro zmeniť, pretože Facebook už testuje novú funkciu, kedy sa medzi rôznymi konverzáciami zobrazujú boxy s reklamami. Ak sa nám nepáči, môžeme je samozrejme odstrániť, avšak takúto reklamu opäť nahradí iná reklama.

Zdroj: Venture Beat, Messenger Blog

4 komentárov

  1. Řekl bych, že toto bude právě serverově řešené a v kódu už to může být hezkou řádku verzí a jen to čeká na aktivaci. Právě pro tyhle případy. A patche pochybuji, když není volný zdroják (pochopitelně).

    • Uvidíme, možno to bude riešené podobne ako s Môj deň. Update ti ho pridá, ale nie hneď ale povedzme po troch verziách (čiže zatiaľ čo v SK vo verzii X bol môj deň, v CZ mohol byť aj napr o 5 verzii neskôr). Ak budeš mať ale staršiu verziu tak ju nebudeš mať.

      Aby ale ľudí prinútili updatnúť, môžu teoreticky zas vymyslieť niečo v štýle: Ak máš staršiu verziu ako X, alebo ak zistia že máš zakázaný update, odkážu ťa na to aby si appku zaktualizoval a až potom mohol používať. Spôsobov ako doslova ľudí prinútiť majú niekoľko… Buď napríklad tieto čo som menoval ja; ale nie je ani tvoja verzia vylúčená. Veď čas ukáže 😀

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno