Domov Novinky DigitalPortal.sk oceňuje produkty!

DigitalPortal.sk oceňuje produkty!

Zdielať

TOP-Produkt-uvodnyMedzi zmeny, ktoré nás čakajú sú ocenenia produktov. Každý testovaný produkt však svoje ocenenie nemusí dostať. Je na zvážení redakcie, aké ocenenie dá konkrétnemu výrobku. Aj keď je každý produkt jedinečný, nemožno oceniť každý. Podobne ako v iných technologických magazínoch, či webových portáloch, tak i my testujeme produkty a píšeme na ne recenzie.

Napriek tomu sme sa rozhodli oceňovať produkty na základe vopred známych predností. Aké ocenenia prinášame?

Ocenenia produktov prinášame v týchto kategóriách: Dizajn, Dobrá cena, Extrémna rýchlosť, Herný notebook, High-End Technológie, Inovácia, Mobilita, Multimediálny notebook, Pomer cena/výkon, Pracovný ultrabook, Super cena, TOP produkt a Výkon.

Ako vyzerajú jednotlivé ocenenia?

DizajnDobra_cena Extremna_rychlostHerny_notebook Highend_technologieInovacia MobilitaMultimedialny_notebook Pomer_cena_vykonPracovny_ultrabook Super_cenaTIP_sefredaktoraTOP ProduktVykon

Každý produkt môže obdržať maximálne jedno ocenenie. Všetky ocenenia však udeľujeme aj spätne produktom, ktoré sme testovali doteraz v našej redakcii DigitalPortal.sk. O aké produkty ide a aké je ich ocenenie? Všetky produkty s ocenením nájdete v rubrike „Ocenenia“, pod týmto linkom.