Domov Novinky Bývalý CEO spoločnosti Oppo zakladá OnePlus

Bývalý CEO spoločnosti Oppo zakladá OnePlus

Zdielať

oneplus logoBývalý viceprezident Oppo, Pete Lau odstúpil z pozície ešte pred mesiacomTeraz sa Lau ukazuje na scéne, zakladá novú spoločnosť s názvom OnePlus, ktorú pomôže vybudovať.

Znie to ako z Jurského parku od Johna Hammonda. Lau hovorí, že nebude šetriť na nákladoch” na vytvorení “perfektného smartfónuLau dodal, že bude vyvíjať najlepší smartfón pre používateľov po celom svete. Hovorí, že chce vedieť názor davu na to, aké špecifikácie majú byť v telefóne. AMOLED alebo IPS? Procesor Snapdragon 8974AB alebo 8974AC?

Lau chce tiež vedieť ​​názor na externú pamäť a výdrž batérie spolu s ďalšími dôležitými vstupmi. Vydajte sa do fóra a dajte Lau informáciu, ktorú hľadá, a to čím by smartfón mal disponovať. Fórum na ktoré je potrebné písať je v zdroji tohto článku. 

Zdroj: OnePlus

Zdielať
Predchádzajúci článokLenovo ponúka tipy na Vianočné darčeky
Nasledujúci článokAMD Radeon R7 260: mainstream za rozumnú cenu je tu
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno