Domov Novinky Bluboo Uwatch ponúknu pekný dizajn a super cenu

Bluboo Uwatch ponúknu pekný dizajn a super cenu

Zdielať

Bluboo je ďalší z čínskych výrobcov, ktorí sa nesnaží zaujať len smartfónmi. Do portfólia produktov nedávno pribudli aj smart hodinky, ktoré patria medzi tie najlacnejšie na trhu. Smart hodinky Bluboo Uwatch sú dostupné za cenu okolo 30 eur, čo je vzhľadom na inteligentné funkcie super cena.

Bluboo Uwatch 01

Hodinky však vôbec nevyzerajú lacno. Ich dizajn pôsobí prim luxusným dojmom, najmä v zlatej verzii s hnedým koženým náramkom. K dispozícii je potom aj elegantná čierna a strieborná verzia. Hodinky sú určené skôr pre dizajnovo náročnejších. A podľa všetkého, aj pre tých menej šikovných – majú totižto certifikovanú IP65 ochranu, čo znamená, že prežijú aj prašné prostredie a trochu vody.

Bluboo Uwatch 02

Majú 2,5D zaoblený displej s uhlopriečkou 1,44″, ktorého rozlíšenie je 128 x 128 pixelov a sú vyrobené z ocele. Pedometer a detektor spánku sú už zabudované. Batéria disponuje kapacitou 350 mAh, ktorá podľa údajov od výrobcu ponúkne trojdňovú výdrž.

Bluboo Uwatch 03

Nové čínske smart hodinky poháňa procesor MediaTek MT2501, ktorému sekunduje 24 MB operačná pamäť a 32 MB vnútorná pamäť. S hodinkami môžete odpovedať na hovory, SMS správy, hodinky tiež disponujú monitorom vášho spánku, budíkom, stopkami či vzdialeným prehrávaním hudby. K vášmu smartfónu ich pripojíte pomocou Bluetooth 4.0 LE a podporujú Android a iOS zariadenia.

Zdroj: Bluboo