Domov Novinky Apple údajne testuje 2K a 4K rozlíšenie

Apple údajne testuje 2K a 4K rozlíšenie

Zdielať

Apple_LogoApple sa usadil na dvoch z piatich 12,9 palcových dotykových displejových prototypov, zasvätenci hlásia, že majú 2K a 4K rozlíšenie. Táto informácia pochádza z rovnakého zdroja s predpokladanými väzbami na Apple, ktorý naznačil, že 13 palcové panely budú zverejnené v marci budúceho roka a sú už vo fáze testovania.

Tento dátum zverejnenia naťahujú do apríla a zdroje naznačujú, že Apple sa zameriava na výrobu testovacej várky rozlíšenia 2K pre väčší iPad a to napriek špekuláciám, že konečný produkt maloobchodných predajní bude 12,9 palca so 4K rozlíšením. 2K alebo 4K nie je až taká významná otázka ako to, prečo sa  Apple rozhodlo pre veľkosť 13 palcov.

Mali by sme byť prekvapení ak je to naozaj 13 palcový iPad, pretože sa vôbec nehodí k filozofii Apple. Pravdepodobne môže isť o viac radov nového dotykového MacBook Air, alebo o nejaké konvertibilné dotykové zariadenie. Samozrejme, že tieto správy sú stále len špekulácie a nemohli byť overené, pretože nie sú žiadne dôkazy ani fotky.

Zdroj: Phonearena

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno