Domov Novinky Akasa má cenovo dostupné pasty, zaujme aj čistiaci kit

Akasa má cenovo dostupné pasty, zaujme aj čistiaci kit

Zdielať

Situáciu pri stavbe počítača pozná azda každý. Okrem vhodného výberu procesora, grafickej karty, či počítačovej skrine treba dbať na výber chladiča a teplovodivej pasty.

Počítač môže mať požadovaný výkon, môže ho však brzdiť nedostatočné chladenie, alebo aj nedokonalé spojenie medzi chladičom a procesorom. Akasa má v portfóliu viacero produktov, medzi nimi aj teplovodivé pasty. Pro Grade AK 460 ponúka tepelnú vodivosť 3,3 W/mK čo postačuje na väčšinu bežných vzdušných chladičov. Pri najlepších vzdušných chladičoch odporúčame siahnuť po pastách, ktoré dosahujú lepšiu vodivosť, pričom ProGrade+ 5022 ponúka o niečo lepšie hodnoty, ktoré sú na úrovni 4 W/mK. Z nášho pohľadu ide skôr o priemer, na trhu existujú aj lepšie riešenia.

Zaujme však aj čistiaci kit Akasa AK-MX004, ktorý odstraňuje všetky zbytky z predchádzajucej nanesenej teplovodivej pasty vrátane striebra a pripravuje povrch pre nové nanesenie pasty. Výrobca tiež deklaruje, že ide rozpúšťadlo, ktoré nezanecháva žiadne zvyšky a je tieý ideálne na čistenie povrchov procesora, grafiky, severeného mostíka na základnej doske, či operačnej pamäte (v prípade modulárneho vodného chladenia).

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno