Domov Novinky Tipy a triky: Zálohovanie iOS zariadenia do počítača

Tipy a triky: Zálohovanie iOS zariadenia do počítača

Zdielať

Najmä po vianočných sviatkoch sa mnohí používatelia stretli so situáciou, že zmenili telefón a s tým súvisí aj záloha a obnova nastavení.

Mnohí používatelia, ktorí nedávno zmenili telefón a obnovili zálohu starého zariadenia na nové zariadenie prostredníctvom iTunes boli prekvapení, čo všetko umožňuje funkcia zálohy a obnovenia. Sú však aj používatelia, ktorí nechcú používať iCloud a nie je im po chuti ani iTunes. Pre nich je k dispozícii aplikácia na zálohu dát a nastavení z iPhonu – MobiMover od spoločnosti EaseUS.

Ide o veľmi praktickú aplikáciu, ktorá je dostupná zadarmo pre operačný systém Microsoft Windows. Postup zálohy je jednoduchý, navyše bezplatná verzia aplikácie nemá žiadne obmedzenia, čo uvíta množstvo používateľov.

Po stiahnutí a inštalácii je potrebné pripojiť zariadenie k počítaču. Následne po spustení aplikácie vybrať položku Transfer to Computer a počkať chvíľu, kým aplikácia načíta všetky dáta.

Následne používateľ vyberie položky, ktoré chce zálohovať do počítača (pričom možno vybrať viac položiek naraz, teda napríklad kontakty, správy, poznámky, atď.) a nastaví priečinok, kam sa dáta skopírujú, pričom po skončení sú už dáta úspešne zálohované v počítači.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno