Domov Novinky 4ka venuje 15-tisíc eur z rezervácie čísel ľuďom v núdzi

4ka venuje 15-tisíc eur z rezervácie čísel ľuďom v núdzi

Zdielať

Až 15-tisíc eur sa podarilo vyzbierať novému mobilnému operátorovi za necelý deň od spustenia možnosti rezervácie vybraného čísla na webstránke. 4ka celú sumu venuje na výzvy ľudí v núdzi na darcovskom portáli ĽudiaĽuďom.sk.

4ka Logo

Na webstránke si zákazníci môžu rezervovať čísla podľa vlastného výberu. Vyskladať si ich môžu napríklad zo svojho dátumu narodenia, zvoliť si ľahko zapamätateľnú kombináciu či takzvané VIP číslo. Zaplatia zaň od štyroch do 44 eur. Táto možnosť potenciálnych zákazníkov zjavne zaujala, za necelý deň od jej spustenia si to svoje číslo vybralo až 900 zákazníkov. Keďže operátor celú sumu venuje ľuďom v núdzi, pod vybranými výzvami na darcovskom portáli ĽudiaĽuďom.sk pribudne viac ako 15-tisíc eur.

Darcovský portál za štyri roky prevádzky sprostredkoval už viac ako milión a štvrť eur od takmer 29-tisíc darcov. Drvivá väčšina z nich však boli jednotlivci, aj preto si prevádzkovatelia cenia nové partnerstvo so silnou firmou. Služby nového mobilného operátora sú dostupné od pondelka 5. októbra na 1500 pobočkách Slovenskej pošty. 4ka sa snaží zaujať bezkonkurenčne nízkymi cenami – za minútu hovoru, SMS a 1 MB dát na Slovensku aj v celej Európskej únii zaplatia zákazníci 4 centy.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno