Domov Novinky Energy Sistem uvádza novinky z oblasti audio produktov

Energy Sistem uvádza novinky z oblasti audio produktov

Zdielať

Spoločnosť Energy Sistem rozšírila portfólio audio zariadení o dve novinky prémiovej triedy – bezdrôtové slúchadlá BT9 s priestorovým zvukom a 100W Hi-Fi reprobox Tower 8. Obe hudobné novinky sa okrem atraktívneho vzhľadu a tradične kvalitného prevedenia pýši zvukom vďaka použitiu technológií a dosahujú tak veľmi dobrú kvalitu zvukového podania.

Energy Headphones BT9 Bluetooth

Používatelia ocenia jednoduché a intuitívne ovládanie či vstavané dobíjateľné akumulátory s výdržou 16 hodín. Tradičné možnosti káblového pripojenia dopĺňa bezdrôtová technológia Bluetooth. Bezdrôtové Energy Headphones BT9 Bluetooth s integrovaným mikrofónom ponúkajú používateľom unikátny 3D hudobný zážitok podčiarknutý vysokou kvalitou zvuku a silnými basmi – vďaka šiestich reproduktorom, dvomi subwooferom a technológiu Multidriver.

Bezdrôtové prepojenie so smartfónom či tabletom podporujúci systém Android, iOS a PlayStation zaisťujú najnovšie technológie NFC a Bluetooth 4.0. Nechýba ani slot pre microSD kartu s kapacitou až 32 GB, takže hudobné súbory je možné prehrávať aj napriamo bez nutnosti prepájania s hudobným prehrávačom. Jednoduché ovládanie slúchadiel umožňujú tlačidlá umiestnené priamo na ich tele.

Energy Tower 8 Bluetooth

Bezdrôtový Hi-Fi reprobox vo vežovom prevedení (tzv. Tower) vzbudí rešpekt už svojimi rozmermi 25×25×106 cm a hmotnosťou 10,27 kg. Hlavným lákadlom je však šestica reproduktorov a jeden subwoofer v konfigurácii 2.1, ktoré poskytujú úctyhodný výstupný výkon 100 W, takže bez problémov ozvučí každú párty. Systém Wide Sound Experience navyše produkuje zvuk dobrej kvality, ktorý sa šíri priestorom v uhle 270°.

Zdroj: TS