Domov Novinky Hodinky Samsung Gear S2 už čoskoro na Slovensku

Hodinky Samsung Gear S2 už čoskoro na Slovensku

Zdielať

Priaznivci nositeľných zariadení majú ďalšiu možnosť, ako si urobiť radosť. Samsung uvedie na trh nové smart hodinky Gear S2 v elegantnej aj športovej verzii. Vďaka širokej ponuke aplikácií a príslušenstva je možné hodinky prispôsobiť osobným potrebám aj vkusu. Hodinky budú na našom trhu dostupné v priebehu novembra.

Samsung Gear S2 01

Odporúčaná maloobchodná cena športovej verzie je 329 eur s DPH a elegantnej verzie classic 369 eur s DPH. Ciferník hodiniek je hrubý 11,4 mm, taktiež sú aplikácie špeciálne upravené pre kruhové rozhrania sú na 1,2“ AMOLED displeji s rozlíšením 360×360 pixelov (302 ppi) viditeľné, používateľ tak nepremešká žiadne upozornenia. O výkon sa stará operačný systém Tizen, 1 GHz dvojjadrový procesor a 512 MB RAM. Aby sa hodinky nabili, stačí ich položiť na bezdrôtovú dokovaciu stanicu, ktorá je súčasťou balenia. Štandardná výdrž batérie je 2-3 dni.

Samsung Gear S2 02

Hodinky sa ovládajú pomocou otočnej lunety a tlačidiel Home a Back. Nové fitnes funkcie hodiniek pomáhajú používateľom s udržaním dobrej fyzickej kondície. Vďaka 24-hodinovému záznamu denných činností a motivačným upomienkam majú majitelia hodiniek neustály prehľad o svojich aktivitách. Ďalšou užitočnou funkciou je NFC technológia, ktorá umožňuje prostredníctvom hodiniek platenie v obchode. Využívať je možné tiež ako inteligentné kľúče od auta či domu alebo ako diaľkové ovládače Smart domácností.

Zdroj: TS