Domov Novinky Zábavné šarády – zábavka na párty ale aj do obývačky

Zábavné šarády – zábavka na párty ale aj do obývačky

Zdielať

Poznáte to, mamka na vás kričí, nech už nie ste toľko na tom mobile/tablete. Celé dni nerobíte nič, len chatujete s priateľmi na Facebooku, k tomu si občasne zapnete nejakú hru… A čo tak potešiť hrou aj iných členov rodiny/partie?

Zaujimave rosady

Ideálnym spôsobom na to je hra Zábavné šarády. Je to taká spoločenská hra Activity v digitálnej podobe. Veľkou výhodou ale je, že so sebou nemusíte ťahať celú hraciu plochu so všetkými tými kartičkami, presýpacími hodinkami a pod.

Zábavné šarádyZábavné šarády

Hra Zábavné šarády je určená pre 4+ ľudí, ktorí sú rozdelení do skupín. V každom kole je vyžrebovaná 1 disciplína z troch možných:

  • Opis – slovne sa snažíte opísať členom vášho tímu určený pojem, no v žiadnom prípade nemôžete použiť základ slova
  • Pantomíma – za pomoci mimiky tváre, gest a vášho hereckého talentu máte za úlohu popísať slovíčko
  • Kreslenie – v hre Activity máte k dispozícií papier a ceruzku , v Zábavných šarádach vám ale vystačí dotykový displej.

Na zvládnutie každej úlohy je určená 1 minúta, no je na hráčoch, akú úroveň si zvolia. 3-bodové slovíčka sú najľahšie, 5-bodové najťažšie. Hru vyhráva tím, ktorý dosiahol maximálny počet bodov. Ten sa dá prestaviť v nastaveniach hry. Aplikáciu od slovenského výrobcu sťahujte na Google Play (Android), alebo na App Store (Apple)

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno