Domov Novinky Xiaomi pripravuje Redmi Note s 5,5 palcovým displejom

Xiaomi pripravuje Redmi Note s 5,5 palcovým displejom

Zdielať

Xiaomi Hongmi NotePosledný Xiaomi smartfón v sérii Redmi, tiež známy ako Hong 2 prišiel len pred pár týždňami. Ale teraz sa objavili informácie, že ďalším zariadením do rodiny Redmi bude v skutočnosti 5,5-palcový tabletofón pomenovaný ako Redmi Note. Procesor bol potvrdený – štvorjadrový alebo osemjadrový a dosiahne takt 1,4 GHz alebo 1,7  GHz.

Správy naznačujú, že by mohlo isť o varianty Snapdragon a MediaTek. Tabletofón by mal mať aj 4G LTE, čo by mohlo priniesť väčšiu konkurencieschopnosť na čínskom trhu. Cena bola tiež objasnená predchádzajúca 130 dolárová cenovkách sa zdala trochu nízka pre osemjadrový procesor, a to aj z typicky low-cost čínskych výrobcov. Redmi Note bude k dispozícii za 110 – 240 dolárov, ale cena 160 dolármi bude najväčšou pravdepodobnosťou.

Xiaomi Hongmi Note-2

Predobjednávky na Redmi Note v Číne začne 19. marca, takže presnejšie ceny by mali byť isté, v priebehu niekoľkých dní.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokRecenzia: Apple iPhone 5C
Nasledujúci článokWhatsApp: Objavená diera, umožňuje prístup ku správam
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno